RSS feed

Tervetuloa käyttämään digitaalista kartta-arkistoa

Kartta-arkistossa julkaisen karttoja ja reittejä kilpailuista ja muista tapahtumista, joihin olen osallistunut.

Lapland O-Week 5pv (04/08/2022)
Torstai 4 Elokuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Kaunispää
1. Nenonen Lauri, Kalevan Rasti 40:01 2. Pajunen Jere, Kalevan Rasti 40:15 +14 3. Knuuttila Mikko, Ikaalisten Nouseva-Voima 40:4...
Lapland O-Week 4pv (03/08/2022)
Keskiviikko 3 Elokuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Lutto
1. Sorsa Aleksi, Tampereen Pyrintö 43:16 2. Knuuttila Mikko, Ikaalisten Nouseva-Voima 43:30 +14 3. Eerola Mikko, Tampereen Pyri...
Lapland O-Week 3pv (01/08/2022)
Maanantai 1 Elokuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Urupää
1. Suominen Miika, Helsingin Suunnistajat 1:35:04 2. Sorsa Aleksi, Tampereen Pyrintö 1:35:05 +1 3. Nenonen Lauri, Kalevan Rasti...
Lapland O-Week 2pv (31/07/2022)
Sunnuntai 31 Heinäkuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Ahopää
1. Nenonen Lauri, Kalevan Rasti 29:45 2. Syrjäläinen Arttu, Helsingin Suunnistajat 30:49 + 1:04 3. Suominen Miika, Helsingin S...
Lapland O-Week 1pv (30/07/2022)
Lauantai 30 Heinäkuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Kiilopää
1. Nenonen Lauri, Kalevan Rasti 31:25 2. Sorsa Aleksi, Tampereen Pyrintö 32:15 + 0:50 3. Virtanen Akseli, Kouvolan Suunnistajat...
Slant-viesti 3.osuus (07/06/2022)
Tiistai 7 Kesäkuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Tervalepikon torpat, Sysmä / Mynnilä
1. Syrjäläinen Arttu ja Topi 47.44 2. Huikko Petteri, Kautto Lasse 51.20 +03.36 3. Saari Aki ja To...
Slant-viesti 1.osuus (07/06/2022)
Tiistai 7 Kesäkuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Tervalepikon torpat, Sysmä / Mynnilä
Sarvikallio (24/05/2022)
Tiistai 24 Toukokuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Uudenmaan AM-keskimatka, H21 (22/05/2022)
Sunnuntai 22 Toukokuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Tausta, Lohja
1 Syrjäläinen Arttu Helsingin Suunnistajat 0.32.07 2 Parjanne Antti Lynx 0.34.10 3 Syrjäläinen Lauri Helsingin Suunnistajat ...
Nietoonmetsä (15/05/2022)
Sunnuntai 15 Toukokuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Salakallio (26/04/2022)
Tiistai 26 Huhtikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
FinnSpring viesti, 1.osuus (24/04/2022)
Sunnuntai 24 Huhtikuu 2022
Kategoria: Kilpailut
Nietoonmetsä
Fumadinha Sul (03/04/2022)
Sunnuntai 3 Huhtikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Barbate (24/02/2022)
Torstai 24 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Medina Sidonia (24/02/2022)
Torstai 24 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Lentiscal BA22-19 (21/02/2022)
Maanantai 21 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
La Brena, Night relay (17/02/2022)
Torstai 17 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
La Brena BA22-23 (17/02/2022)
Torstai 17 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
La Brena, Night diamond (15/02/2022)
Tiistai 15 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
La Coracha (09/02/2022)
Keskiviikko 9 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Parque de Malaga 2/2 (09/02/2022)
Keskiviikko 9 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Parque de Malaga 1/2 (09/02/2022)
Keskiviikko 9 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Muelle Uno (09/02/2022)
Keskiviikko 9 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Torrox (07/02/2022)
Maanantai 7 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Torre Hacho (06/02/2022)
Sunnuntai 6 Helmikuu 2022
Kategoria: Harjoitukset
Parque del Morlaco (11/12/2021)
Lauantai 11 Joulukuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Nerja (05/12/2021)
Sunnuntai 5 Joulukuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Karhukorpi (27/11/2021)
Lauantai 27 Marraskuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Paasivuori (20/11/2021)
Lauantai 20 Marraskuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Rantasipi (13/11/2021)
Lauantai 13 Marraskuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
KaunisKurko 2/2 (04/11/2021)
Torstai 4 Marraskuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Kaunisharju
KaunisKurko 1/2 (04/11/2021)
Torstai 4 Marraskuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Kaunisharju
Klunkhyttan (21/10/2021)
Torstai 21 Lokakuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Laajavuori (16/10/2021)
Lauantai 16 Lokakuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
WC long distance / Burusjön-Nipvallen (12/08/2021)
1. Kasper Harlem Fosser, Norway 99:53 2. Magne Daehli, Norway 101:32 +01:39 3. Daniel Hubmann, Switzerland 103:13 +03:20 ... 5...
Rokansaari (23/07/2021)
Perjantai 23 Heinäkuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Fin5 5.osakilpailu Tavivaara (16/07/2021)
Perjantai 16 Heinäkuu 2021
Kategoria: Kilpailut
1. Eerola Mikko Tampereen Pyrintö 1:05:54 2. Glebov Ruslan Ukrania 1:06:07 +13 3. Silvennoinen Santeri Kalevan Rasti 1:06:50 +5...
Fin5 4.osakilpailu Meskusvaara (15/07/2021)
1. Aho Aaro Valkeakosken Haka 36:03 +0 2. Glebov Ruslan Ukrania 36:40 +37 3. Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 37:28 +1:25 ...
Fin5 3.osakilpailu Itävaara (14/07/2021)
Keskiviikko 14 Heinäkuu 2021
Kategoria: Kilpailut
1. Aho Aaro Valkeakosken Haka 34:22 +0 2. Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 34:44 +22 3. Eerola Mikko Tampereen Pyrintö 35:...
Fin5 2.osakilpailu Kuoppavaara (12/07/2021)
1. Glebov Ruslan Ukrania 1:02:14 +0 2. Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 1:08:20 +6:06 3. Syrjäläinen Arttu Helsingin Suun...
Fin5 1.osakilpailu Kirintövaara (11/07/2021)
1. Heiska Samu Turun Metsänkävijät 33:44 +0 2. Nenonen Lauri Kalevan Rasti 33:49 +5 3. Glebov Ruslan Ukrania 35:05 +1:21 ......
Kissalampi (10/07/2021)
Lauantai 10 Heinäkuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Hirvivuori (26/06/2021)
Lauantai 26 Kesäkuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Selskà Rokle (09/06/2021)
Keskiviikko 9 Kesäkuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
SM-keskimatka H21 (06/06/2021)
Sunnuntai 6 Kesäkuu 2021
Kategoria: Kilpailut
Köylijärvi, Naantali
1. Kymäläinen Severi Tampereen Pyrintö 37:13 2. Silvennoinen Santeri Kalevan Rasti 37:39 +26 3. Ahola Joonas Navi 37:50 +37 ...
Tohmajärven pitkämatka H21E (30/05/2021)
Sunnuntai 30 Toukokuu 2021
Kategoria: Kilpailut
Kemie
1. Miika Kirmula KR 1:29:21 2. Elias Kuukka TP 1:32:36 +3:15 3. Topi Syrjäläinen HS 1:34:55 +5:34 *** 4. Arttu Syrjäl...
Polvijärven keskimatka H21E (29/05/2021)
Lauantai 29 Toukokuu 2021
Kategoria: Kilpailut
Jyrkkälampi
1 Olli Ojanaho FIN Helsingin Suunnistajat 35:48 2 Elias Kuukka FIN Tampereen Pyrintö 35:55 +7 3 Topi Syrjäläinen FIN Helsing...
Haukkavuoren keskimatka (22/05/2021)
Lauantai 22 Toukokuu 2021
Kategoria: Kilpailut
1. Savolainen Eetu IkNV 30.27 2. Syrjäläinen Arttu HS 30.48 +21 3. Eerola Mikko TP ...
Paljakko (15/05/2021)
Lauantai 15 Toukokuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Kevät-Keskari, Suunnistusliiga H21 (08/05/2021)
Lauantai 8 Toukokuu 2021
Kategoria: Kilpailut
Hangasmäki
1 Eetu Savolainen FIN Ikaalisten Nouseva-Voima 31:55 2 Timo Sild EST Koovee 33:19 +1:24 3 Samu Heiska FIN Turun Metsänkävijä...
Himos (01/05/2021)
Lauantai 1 Toukokuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Keimola (24/04/2021)
Lauantai 24 Huhtikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Vaajakoski (10/04/2021)
Lauantai 10 Huhtikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Våno (03/04/2021)
Lauantai 3 Huhtikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Granvik (03/04/2021)
Lauantai 3 Huhtikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Lutakko, knock-out final (20/02/2021)
Lauantai 20 Helmikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Lutakko, knock-out semi (20/02/2021)
Lauantai 20 Helmikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Viikinmäki (05/01/2021)
Tiistai 5 Tammikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
Degerberg (02/01/2021)
Lauantai 2 Tammikuu 2021
Kategoria: Harjoitukset
No,josKurko (12/11/2020)
Torstai 12 Marraskuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Nojosniemi
Lummukka-Haukkavuori (24/10/2020)
Lauantai 24 Lokakuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Vuoreisenvuori (22/10/2020)
Torstai 22 Lokakuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Kilpimäki (21/10/2020)
Keskiviikko 21 Lokakuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Sormelanlaavu (07/10/2020)
Keskiviikko 7 Lokakuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Moottorirata (05/10/2020)
Maanantai 5 Lokakuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Viipurikurko (01/10/2020)
Torstai 1 Lokakuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Myhinpää (03/09/2020)
Torstai 3 Syyskuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
SM-keskimatka H21 2/2 (30/08/2020)
Sunnuntai 30 Elokuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Paljakko
1. Kirmula Miika KR 28.43 2. Kuukka Elias TP 30.20 +01.37 3. Anttolainen Aleksi LS-37 30.49 +02.06 Savolainen Eetu IkNV 30.49 +...
SM-keskimatka H21 1/2 (30/08/2020)
Sunnuntai 30 Elokuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Paljakko
1. Kirmula Miika KR 28.43 2. Kuukka Elias TP 30.20 ...
SM-Keskimatka H21K1 (29/08/2020)
Lauantai 29 Elokuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Varpusenniemi
1. Sild Timo, U Koovee, 22.12 2. Savolainen Eetu, IkNV, 23.01 +49 3. Ikonen Pasi, PR, 23.09 +57 ... 6...
Keski-Suomen AM-viesti (23/08/2020)
Sunnuntai 23 Elokuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Nojosniemi
Medilaser-viesti, Piskolansaari (16/08/2020)
1 Miika Kirmula 48:48 Kalevan Rasti 2 Elias Kuukka 49:35 +46 Tampereen Pyrintö 3 Akseli Ruohola 50:51 +2:03 MS Parma ... ...
Viipperonharju (13/08/2020)
Torstai 13 Elokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Klaaniviesti, 1.osuus  (09/08/2020)
Sunnuntai 9 Elokuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Lakiakallio
1 Kalevan Rasti Santeri Silvennoinen 49:26 2 Kalevan Rasti 2 Arturs Paulins 51:22 +1:56 3 Helsingin Suunnistajat Arttu Syrj...
Lapland O Week, 5.päivä (01/08/2020)
Lauantai 1 Elokuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Tunturinhäntä
1. Topi Syrjäläinen, HS 1:45:33 2. Timo Sild, Koovee 1:45:50 + 0:17 3. Anton Kuukka, TP 1:50:52 + 5:19 ... 4. Arttu Syrjäl...
Lapland O Week, 4.päivä (31/07/2020)
Perjantai 31 Heinäkuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Sport Resort Ylläs
1. Topi Syrjäläinen, HS 29:43 2. Miika Kirmula, KR 32:03 + 2:20 3. Akseli Ruohola, MS Parma 32:33 + 2:50 ... 4. Arttu Syrj...
Lapland O Week, 3.päivä (29/07/2020)
Keskiviikko 29 Heinäkuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Tunturipalo
1. Olli Ojanaho, HS 36:49 2. Miika Kirmula, KR 37:00 + 0:11 3. Timo Sild, Koovee 38:22 + 1:33 ... 6. Arttu Syrjäläinen, HS ...
Lapland O Week, 2.päivä (28/07/2020)
Tiistai 28 Heinäkuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Kaulavaara
1. Olli Ojanaho, HS 1:34:00 2. Miika Kirmula, KR 1:36:29 + 2:29 3. Topi Syrjäläinen, HS 1:37:52 + 3:52 ... 8. Arttu Syrjäl...
Lapland O Week, 1.päivä (27/07/2020)
Maanantai 27 Heinäkuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Jääkausiränni
1. Olli Ojanaho, HS 20:27 2. Olli-Markus Taivanen, Navi 22:03 + 1:36 3. Anton Kuukka, TP 22:23 + 1:56 ... 22. Arttu Syrjälä...
Vaulujärvi (25/07/2020)
Lauantai 25 Heinäkuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Joutenjoki (21/07/2020)
Tiistai 21 Heinäkuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Mustavuori (14/07/2020)
Tiistai 14 Heinäkuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Hintusvuori Haukkavuori (02/07/2020)
Torstai 2 Heinäkuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Uhmurinmäki (16/06/2020)
Tiistai 16 Kesäkuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Markko (11/06/2020)
Torstai 11 Kesäkuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Takapalli (09/06/2020)
Tiistai 9 Kesäkuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Jake50 keskimatka (06/06/2020)
Lauantai 6 Kesäkuu 2020
Kategoria: Kilpailut
Lavio
1. Topi Syrjäläinen 35:20 2. Pasi Ikonen 35:28 +8 3. Arttu Syrjäläinen 35:47 +27
Kanavuori, testirata (04/06/2020)
Torstai 4 Kesäkuu 2020
Kategoria: Kilpailut
PB 25:28
Rannanmäki (26/05/2020)
Tiistai 26 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Muuratsalo, H21-K1 (23/05/2020)
Lauantai 23 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Heräkangas (21/05/2020)
Torstai 21 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Touruvuori (19/05/2020)
Tiistai 19 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Kanavuori, testirata (16/05/2020)
Lauantai 16 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
First run- 26:38
Kuusimäki (14/05/2020)
Torstai 14 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Hitonhauta (12/05/2020)
Tiistai 12 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Surkee (09/05/2020)
Lauantai 9 Toukokuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Mäntänvuori 2/2 (30/04/2020)
Torstai 30 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Mäntänvuori 1/2 (30/04/2020)
Torstai 30 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Hietasyrjä (28/04/2020)
Tiistai 28 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Lummukka (25/04/2020)
Lauantai 25 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Haukkavuori (21/04/2020)
Tiistai 21 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Tanssikallio (18/04/2020)
Lauantai 18 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Riuttavuori (14/04/2020)
Tiistai 14 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Saittalahti (10/04/2020)
Perjantai 10 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Hitonhauta (08/04/2020)
Keskiviikko 8 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Himos (04/04/2020)
Lauantai 4 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Kylmänoro  (02/04/2020)
Torstai 2 Huhtikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
JNC Savulahden koulu (17/03/2020)
Tiistai 17 Maaliskuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
International Orienteering Meeting Arraiolos 2020- WRE middle MELITE (29/02/2020)
1. Olli Ojanaho 35:33 2. Einari Heinaro 36:51 3. Einar Melsom 37:03 ... 8. Arttu Syrjäläinen 38:15
Monte dos Condes (27/02/2020)
Torstai 27 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Pedra da Camara (27/02/2020)
Torstai 27 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Arraiolos, sprintti (26/02/2020)
Keskiviikko 26 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Vale Paio (25/02/2020)
Tiistai 25 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Castelo de Vide, sprintti (18/02/2020)
Tiistai 18 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Vale Lobo (17/02/2020)
Maanantai 17 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Quinta das Lavandas (16/02/2020)
Sunnuntai 16 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Mäntynummi, sprintti 2/2 (06/02/2020)
Torstai 6 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Mäntynummi, sprintti 1/2 (06/02/2020)
Torstai 6 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Korkiamäki (04/02/2020)
Tiistai 4 Helmikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Träskberga (19/01/2020)
Sunnuntai 19 Tammikuu 2020
Kategoria: Harjoitukset
Hjälmbacke (16/11/2019)
Lauantai 16 Marraskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Vähä-Veijo (10/11/2019)
Sunnuntai 10 Marraskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Muuratsalo (09/11/2019)
Lauantai 9 Marraskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Keljonkangas (08/11/2019)
Perjantai 8 Marraskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
VaateriKurko (31/10/2019)
Torstai 31 Lokakuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
25manna 2019 7.osuus (12/10/2019)
Lauantai 12 Lokakuu 2019
Kategoria: Kilpailut
Nytorp
1. Eskil Kinneberg IFK Göteborg Orientering 1 28:30 2. Fredrik Bakkman IFK Göteborg Orientering 1 28:38 +8 3. Arttu Syrjäläi...
Tappikurko III (10/10/2019)
Torstai 10 Lokakuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
HimmeliKurko II (03/10/2019)
Torstai 3 Lokakuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Oksala (25/09/2019)
Keskiviikko 25 Syyskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
SM-Viesti H21, 1.osuus (21/09/2019)
Lauantai 21 Syyskuu 2019
Kategoria: Kilpailut
Saarnavuori
1 Hiisirasti 2 Dmitry Nakonechnyi 34:35 2 Tampereen Pyrintö Otto Simosas 34:42 +7 3 Paimion Rasti Vili Niemi 35:11 +36 ......
Lajavangu (16/09/2019)
Maanantai 16 Syyskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Euromeeting M21E (15/09/2019)
Sunnuntai 15 Syyskuu 2019
Kategoria: Kilpailut
Vitipalu
1. Olli Ojanaho Finnish Oriente 00:39.51 00:39.51 2. Joey Hadorn Swiss Orienteer 00:40.04 +0:13...
Euromeeting WRE middle (14/09/2019)
Lauantai 14 Syyskuu 2019
Kategoria: Kilpailut
Vitipalu
1. Timo Sild Estonian Orient 00:32.42 00:32.42 2. Olli Ojanaho Finnish Oriente 00:33.02 +0:20...
SM-Pitkä H21 (08/09/2019)
Sunnuntai 8 Syyskuu 2019
Kategoria: Kilpailut
Långsjö Lutsjö
1 Miika Kirmula FIN Kalevan Rasti 1:26:19 2 Olli Ojanaho FIN Helsingin Suunnistajat 1:27:49 +1:30 3 Elias Kuukka FIN Tampereen ...
Lakeuden viesti, Palonkallio (01/09/2019)
1 Vehkalahden Veikot Samu Heiska 37:21 2 Helsingin Suunnistajat Arttu Syrjäläinen 37:23 +2 3 Tampereen Pyrintö Anton Kuuk...
Kinkovuori (27/08/2019)
Tiistai 27 Elokuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Paukkula, sprintti (24/08/2019)
Lauantai 24 Elokuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Flacksjö Kivijärvi (18/08/2019)
Sunnuntai 18 Elokuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Pyrkylännummi (18/08/2019)
Sunnuntai 18 Elokuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Night Hawk 2019, 6.osuus (11/08/2019)
Sunnuntai 11 Elokuu 2019
Kategoria: Kilpailut
Slattumsroa
1 Arttu Syrjäläinen 00:38:24 Helsingin Suunistajat 2 2 Jussi Suna 00:39:10 +46 Turun Metsänkävijät 3 Kent Ohlsson 00:39:30...
Tallin O-week, Day4 - Venemäe, WRE middle (04/08/2019)
1. Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunn Finland 00:29.44 2. Lauri Sild EKJ SK Estonia ...
Tallin O-week, Day3 - Venemäe (03/08/2019)
1. 01:35:31 Arttu SYRJÄLÄINEN Helsingin Suunnistajat 2. 01:53:00 Fryderyk PRYJMA Koovee 3. 01:55:13 Reimo LIIV Tammed
Tallin O-week, Day2 - Loksa, WRE sprint (02/08/2019)
1. 16:16 Otto KAARIO Helsingin Suunnistajat 2. 16:43 Ats SÕNAJALG Harju OK 3. 16:47 Sergey POPOV BMSTU 4. 17:09 Arttu SYRJ...
Tallin O-week, Day1 - Loksa (01/08/2019)
1. 42:42 Arttu SYRJÄLÄINEN Helsingin Suunnistajat 2. 44:21 Vladislav DEVYATOV BMSTU 3. 44:23 Sergey POPOV BMSTU
Laulasmaa (31/07/2019)
Keskiviikko 31 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Vuontee (23/07/2019)
Tiistai 23 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
JNC Palokka (21/07/2019)
Sunnuntai 21 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Keljonkangas- Kinkomaa (18/07/2019)
Torstai 18 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Selänpohja (17/07/2019)
Keskiviikko 17 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Hirvensalmi sprintti (12/07/2019)
Perjantai 12 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Riuttavuori (07/07/2019)
Sunnuntai 7 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Takavaara H6 (03/07/2019)
Keskiviikko 3 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Pöyliövaara H4 (02/07/2019)
Tiistai 2 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Kuninkaanlaavu H3 (02/07/2019)
Tiistai 2 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Tuoremaa H5 (01/07/2019)
Maanantai 1 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Nuuksvaara H2 (01/07/2019)
Maanantai 1 Heinäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
1. Arttu Syrjäläinen HS 35:08 2. Toni Saari PR +11 3. Ari-Pekka Joensuu PR +1:14
Isorakka H1 B (30/06/2019)
Sunnuntai 30 Kesäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Tottorakka H1 A (30/06/2019)
Sunnuntai 30 Kesäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
SM-Keskimatka H21B2 (29/06/2019)
Lauantai 29 Kesäkuu 2019
Kategoria: Kilpailut
Raiskiovaara, Taivalkoski
1 Arttu Syrjäläinen FIN Helsingin Suunnistajat 32:14 2 Topi Penttinen FIN OK Trian 34:45 +2:31 3 Jere Ahonen FIN Kangasala SK...
Romevaara (28/06/2019)
Perjantai 28 Kesäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Hanhitaipale WRE middle (23/06/2019)
Sunnuntai 23 Kesäkuu 2019
Kategoria: Kilpailut
1 Miika Kirmula FIN Kalevan Rasti 36:27 2 Oleksandr Kratov UKR Koovee 36:47 +20 3 Topi Syrjäläinen FIN Helsingin Suunnistajat...
Kinkovuori (14/06/2019)
Perjantai 14 Kesäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Kaukavuori (01/06/2019)
Lauantai 1 Kesäkuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190601Kvuori/?v=m3
Solvalla, WC training 2 (31/05/2019)
Perjantai 31 Toukokuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Haukilampi (25/05/2019)
Lauantai 25 Toukokuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Medilaser-viesti, Kihlonkankaanvuori (25/05/2019)
1 Aleksi Karppinen 41:02 Ikaalisten Nouseva-Voima 2 Arttu Syrjäläinen 42:08 +1:06 Helsingin Suunnistajat 2 3 Pasi Ikonen...
Keljonkankaan keskimatka 1/2 (11/05/2019)
1. Toni Saari 30:09 2. Ilari Sulkula 30:50 3. Joonas Ahola 31:03 ... 7. Arttu Syrjäläinen 31:43
Kuokkala, sprint (05/05/2019)
Sunnuntai 5 Toukokuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Stadisprintti 2019, aamupäivä, Vallilan teollisuusalue (06/04/2019)
1. Ruohola Akseli MS Parma 19:34 2. Pernu Lari Espoon Suunta 20:07 +33 3. Palmen Alvar Espoon Suunta 20:08 +34 .. 5. Syrjäl...
Stadiviesti 2019, Vallilanlaakso (05/04/2019)
1. Helsingin Suunnistajat-1 42.41 Noora Hyyrynen 2 12.05 Ollipekka Heikkilä 3 22.16 3 10.11 Arttu Syrjäläinen 1 31.14 1 8...
El Escorial (28/03/2019)
Torstai 28 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Navalcan (27/03/2019)
Keskiviikko 27 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Hoyo de Pinares, KepsOL (26/03/2019)
Tiistai 26 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Navalmoral, sprint (26/03/2019)
Tiistai 26 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
1. Otto Kaario 12:07 2. Topi Syrjäläinen 12:19 +12 3. Arttu Syrjäläinen 12:35 +28
Burgohondo Campo de futbol (21/03/2019)
Torstai 21 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Peguerinos (19/03/2019)
Tiistai 19 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Almorox (18/03/2019)
Maanantai 18 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
San Martin Sur (18/03/2019)
Maanantai 18 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
San Martin de Valdeiglesias (17/03/2019)
Sunnuntai 17 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Hoyo de Pinares (17/03/2019)
Sunnuntai 17 Maaliskuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Arinaga / El Cabron (04/01/2019)
Perjantai 4 Tammikuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Sprint, El Tablero (03/01/2019)
Torstai 3 Tammikuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Sprint, Bellavista (02/01/2019)
Keskiviikko 2 Tammikuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
Sprint, Playa del Ingles (02/01/2019)
Keskiviikko 2 Tammikuu 2019
Kategoria: Harjoitukset
G-COM day4, Aldea Town- sprint race (30/12/2018)
1 331 Nicolas Simonin IFK Lidingö SOK IRL 15:03 :00 2 705 Scott Fraser Turun Metsänkävijät Sco 15:05 0:02 3 710 Arttu Syrjä...
G-COM day3, Tamadaba- long race (29/12/2018)
1 700 Johan Runesson Tampereen Pyrinto Swe 57:57 :00 2 705 Scott Fraser Turun Metsänkävijät Sco 1:08:03 10:06 3 340 Lauri Syr...
G-COM day2, Playa de Mogan- medium race (27/12/2018)
1 705 Scott Fraser Turun Metsänkävijät Sco 16:07 :00 2 710 Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat Fin 16:56 0:49 3 700 Jo...
G-COM day1, Playa de la Aldea- night race (26/12/2018)
1 Johan Runesson Tamperee 12:38 0:00 2 Scott Fraser Turun Mets 13:28 +0:50 3 Arttu Syrjäläinen Helsingin 13:42 +1:04
Sprint, Viikki (21/12/2018)
Perjantai 21 Joulukuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Tågaröd Ö (01/12/2018)
Lauantai 1 Joulukuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Uutela (25/11/2018)
Sunnuntai 25 Marraskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
TiiKurko II (22/11/2018)
Torstai 22 Marraskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Sippulanniemi
Vääräkurko (15/11/2018)
Torstai 15 Marraskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
EsileikkiKurko (08/11/2018)
Torstai 8 Marraskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Loilo etelä
JNC Tuomiojärvi Beach (24/10/2018)
Keskiviikko 24 Lokakuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
JNC Naissaari (19/10/2018)
Perjantai 19 Lokakuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
TappiKurko vol.2 (18/10/2018)
Torstai 18 Lokakuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
SM-Erikoispitkä H21 (14/10/2018)
Sunnuntai 14 Lokakuu 2018
Kategoria: Kilpailut
Salakallio-Nurkkila, Salo
1. Savolainen Eetu Ikaalisten Nouseva-Voima 2:30:27 2. Karppinen Aleksi Ikaalisten Nouseva-Voima 2:32:03 +1:36 3. Fabritius Mik...
25manna 2018 7.osuus (06/10/2018)
Lauantai 6 Lokakuu 2018
Kategoria: Kilpailut
1. Vetle Ruud Bråten 27.16 2. Anton Forsberg 27.22 +0.06 3. Filip Jacobsson 27.28 +0.12 ... 4. Arttu Syrjäläinen 27.37 +0....
RelaKurko IV (04/10/2018)
Torstai 4 Lokakuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Rutakorpi (30/09/2018)
Sunnuntai 30 Syyskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Keski-Suomen AM-yö (18/09/2018)
Tiistai 18 Syyskuu 2018
Kategoria: Kilpailut
Valkola, Laukaa
1. Petteri Huikko 46:46 2. Arttu Syrjäläinen 49:29 +2:43 3. Juho Ylinen 50:13 +3:27
Muuratsalo (18/08/2018)
Lauantai 18 Elokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Naulavuori (16/08/2018)
Torstai 16 Elokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Kinkomäki (12/08/2018)
Sunnuntai 12 Elokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Pikknomm,Tallin O-Week, middle WRE (28/07/2018)
1. Arttu Syrjäläinen 00:30.03 00:30.03 2. Artem Popov 00:30.23 +0:19 3. Konstantin Serebryanitski 00:30.59 +0:...
Vanalinn, sprintti (26/07/2018)
Torstai 26 Heinäkuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Kerolankangas (20/07/2018)
Perjantai 20 Heinäkuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Myllyvuori (05/07/2018)
Torstai 5 Heinäkuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Kihlokankaanvuori (30/06/2018)
Lauantai 30 Kesäkuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Touruvuori (28/06/2018)
Torstai 28 Kesäkuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Haukanniemi (26/06/2018)
Tiistai 26 Kesäkuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Kotimäki (24/06/2018)
Sunnuntai 24 Kesäkuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Erkki Kohvakan muistosuunnistus (10/06/2018)
Sunnuntai 10 Kesäkuu 2018
Kategoria: Kilpailut
Takkasydänmaa, Hankasalmi
Kinkoriutta (31/05/2018)
Torstai 31 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Aurinkomäki, sprintti (27/05/2018)
Sunnuntai 27 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Tervaruukinsalo (22/05/2018)
Tiistai 22 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Rahametsä (20/05/2018)
Sunnuntai 20 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Savonmäki (16/05/2018)
Keskiviikko 16 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Hietasyrjä (12/05/2018)
Lauantai 12 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Lehtisaari (10/05/2018)
Torstai 10 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Ainolanranta, sprintti (10/05/2018)
Torstai 10 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Aittovuori (09/05/2018)
Keskiviikko 9 Toukokuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Keskusta, sprintti (03/04/2018)
Tiistai 3 Huhtikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Nulto (31/03/2018)
Lauantai 31 Maaliskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Granvik (31/03/2018)
Lauantai 31 Maaliskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Otava, sprintti (17/03/2018)
Lauantai 17 Maaliskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Ylioppilaskylä TSC 4/2018 (11/03/2018)
Sunnuntai 11 Maaliskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Tonttumäki TSC 3/2018 (11/03/2018)
Sunnuntai 11 Maaliskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Oriketo (09/03/2018)
Perjantai 9 Maaliskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Räntämäki, sprintti (09/03/2018)
Perjantai 9 Maaliskuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Santa Barbara (21/02/2018)
Keskiviikko 21 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Guardamar Norte nightrelay (20/02/2018)
Tiistai 20 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Costa Bella, sprintti (19/02/2018)
Maanantai 19 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Costa Calida, Alhama, sprint (17/02/2018)
Lauantai 17 Helmikuu 2018
Kategoria: Kilpailut
Alhama
1 TRANCHAND, Frédéric FINLAND PAIMION RASTI 11:55 0:00 2 ØSTERBØ, Øystein Kvaal SWEDEN IFK LIDINGO SOK 12:14 +0:19 3 BLANES...
Orgegia (15/02/2018)
Torstai 15 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
ALI18-09, Santa Pola (14/02/2018)
Keskiviikko 14 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Guardamar Norte nightrelay (13/02/2018)
Tiistai 13 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Sierra Del Molar (13/02/2018)
Tiistai 13 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Caravasi (12/02/2018)
Maanantai 12 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Indoor Sprintrelay #YKL (01/02/2018)
Torstai 1 Helmikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Micro #YKL (29/01/2018)
Maanantai 29 Tammikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Vehkalampi, sprintticup B (27/01/2018)
Lauantai 27 Tammikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Vehkalampi, sprintticup A (27/01/2018)
Lauantai 27 Tammikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Kisapuisto, sprintti (06/01/2018)
Lauantai 6 Tammikuu 2018
Kategoria: Harjoitukset
Elämänlähde, sprintti (27/12/2017)
Keskiviikko 27 Joulukuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Erä-kurko (07/12/2017)
Torstai 7 Joulukuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Haris-kurko (30/11/2017)
Torstai 30 Marraskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Harisenmäki, Laukaa
Ilvesluola-kurko (23/11/2017)
Torstai 23 Marraskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Kirppuvuori, Äänekoski
CanCan-kurko (16/11/2017)
Torstai 16 Marraskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
PöPelikkö-kurko (09/11/2017)
Torstai 9 Marraskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Riihi-kurko (02/11/2017)
Torstai 2 Marraskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Ilvesvuori (01/11/2017)
Keskiviikko 1 Marraskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Rela-kurko (26/10/2017)
Torstai 26 Lokakuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Kuusimäki, Muurame
Kivinokka sprintti (19/10/2017)
Torstai 19 Lokakuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Käpylännummi (17/10/2017)
Tiistai 17 Lokakuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
SM-Erikoispitkä H21 (14/10/2017)
Lauantai 14 Lokakuu 2017
Kategoria: Kilpailut
Metsämaa, Loimaa
1. Elias Kuukka 2:33:20 2. Olli-Pekka Koistinen 2:35:11 +1:51 3. Mikko Knuuttila 2:35:13 +1:53 ... 16. Arttu Syrjäläinen 2:4...
Pallomylly (09/10/2017)
Maanantai 9 Lokakuu 2017
Kategoria: Kilpailut
Harmaakallio (04/10/2017)
Keskiviikko 4 Lokakuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
SM-Yö H21, Rotevanvuori (23/09/2017)
1. Kratov Oleksandr (U) Koovee 1:14:09 2. Räsänen Markus Kalevan Rasti 1:15:40 +1:31 3. Suna Jussi Turun Metsänkävijät 1:1...
SM-yö, karsinta Rotevanvuori (22/09/2017)
1. Karppinen Aleksi Ikaalisten Nouseva-Voima 41:15 2. Kratov Oleksandr Koovee 42:41 +1:26 3. Syrjäläinen Arttu Helsingin Suun...
Simon Clemetssons Park sprintti (20/09/2017)
Keskiviikko 20 Syyskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Maaherranpuisto sprintti (13/09/2017)
Keskiviikko 13 Syyskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Lajalampi (13/09/2017)
Keskiviikko 13 Syyskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Auvila (09/09/2017)
Lauantai 9 Syyskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Sotilas-SM Partiokilpailu, päivä (07/09/2017)
Torstai 7 Syyskuu 2017
Kategoria: Kilpailut
Kärinki
Sotilas-SM Partiokilpailu, yö (06/09/2017)
Keskiviikko 6 Syyskuu 2017
Kategoria: Kilpailut
Immola
SM-pitkä H21 loppu (03/09/2017)
Sunnuntai 3 Syyskuu 2017
Kategoria: Kilpailut
Simpsiö
1. Kuukka Elias Tampereen Pyrintö 1:40:44 2. Portin Fredric Paimion Rasti 1:42:25 3. Lakanen Jani Koovee 1:44:50 ... 11. Syrj...
SM-pitkä H21 alku (03/09/2017)
Sunnuntai 3 Syyskuu 2017
Kategoria: Kilpailut
Simpsiö
Olari sprintti (18/08/2017)
Perjantai 18 Elokuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Östersundom 2/2 (09/08/2017)
Keskiviikko 9 Elokuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Östersundom 1/2 (09/08/2017)
Keskiviikko 9 Elokuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Länsi-Pasila sprintti (08/08/2017)
Tiistai 8 Elokuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Lahtisuunnistus, Santaveräjä (05/08/2017)
1. Timo Sild 32:56 2. Antti-Pekka Leskinen 33:12 +16 3. Santeri Silvennoinen 33:30 +34 ... 7. Arttu Syrjäläinen 35:05 +2:09
Kopparnäs (02/08/2017)
Keskiviikko 2 Elokuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Rahametsä (30/07/2017)
Sunnuntai 30 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Vihattu (30/07/2017)
Sunnuntai 30 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Hamppulampi (23/07/2017)
Sunnuntai 23 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Katinkulta-Vuokatti sprintti (21/07/2017)
Perjantai 21 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Möykynlampi (20/07/2017)
Torstai 20 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Pökkelöperä (19/07/2017)
Keskiviikko 19 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Pungankoski (18/07/2017)
Tiistai 18 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Ketunvaara (17/07/2017)
Maanantai 17 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Keskuspuisto (04/07/2017)
Tiistai 4 Heinäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Joensuu-Jukola 4.osuus (18/06/2017)
Sunnuntai 18 Kesäkuu 2017
Kategoria: Kilpailut
Salttinen (07/06/2017)
Keskiviikko 7 Kesäkuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
AM-Keskimatka Perinki (01/06/2017)
Torstai 1 Kesäkuu 2017
Kategoria: Kilpailut
1. Leskinen Antti-Pekka Lynx 30:33 2. Syrjäläinen Arttu Helsingin Suunnistajat 30:48 +15 3. Sorsa Aleksi Espoon Suunta 31:59 ...
SM-Keskimatka Vuorijärvi (21/05/2017)
Sunnuntai 21 Toukokuu 2017
Kategoria: Kilpailut
1. Portin Fredric Paimion Rasti 32:46 2. Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 33:51 +1:05 3. Sild Timo Koovee 34:15 +1:29 ......
SM-Keskimatka, karsinta Sudenpesänvuori (21/05/2017)
1. Ojanaho Olli Helsingin Suunnistajat 23:44 2. Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 24:01 +17 3. Oikarinen Lauri Vaajakosk...
WOC Selection middle, Voorepalu (13/05/2017)
1 Olli-Markus Taivainen Finland 34:24 2 Olli Ojanaho Finland 34:59 00:35 3 Fredric Portin Finland 35:23 00:59 ... 31 Arttu Syr...
WOC Selection sprint, Polva (12/05/2017)
1. Fredric Portin Finland 15:03.1 2. Topi Raitanen Finland 15:08.2 3. Aleksi Niemi Finland 15:16.1 ... 12. Arttu Syrjäläin...
10Mila (29/04/2017)
Lauantai 29 Huhtikuu 2017
Kategoria: Kilpailut
K-1: pidin ihan hyvää vauhtia läpi rastivälin ja ohitin monia joukkueita. Kaikki joukkueet tuntuivat menevän aika samaa ränn...
FinnSpring (23/04/2017)
Sunnuntai 23 Huhtikuu 2017
Kategoria: Kilpailut
1. Lundanes Olav Paimion Rasti 1:28:42 2. Portin Fredric Paimion Rasti 1:30:44 +2:02 3 Tranchand Frederic Paimion Rasti 1:32:49...
Kattilajärvi (18/04/2017)
Tiistai 18 Huhtikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Silja-rastit (16/04/2017)
Sunnuntai 16 Huhtikuu 2017
Kategoria: Kilpailut
1. Ilari Sulkua 35:38 2. Topi Syrjäläinen 35:46 3. Veli Kangas 36:03 ... 6. Arttu Syrjäläinen 36:32
Saaristorastit (14/04/2017)
Perjantai 14 Huhtikuu 2017
Kategoria: Kilpailut
1. Ojanaho Olli 31:46 2. Kivikas Kenny 32:37 3. Portin Fredrick 32:44 ... 12. Syrjäläinen Arttu 34:49
Veskimoisa-Poka (10/04/2017)
Maanantai 10 Huhtikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Lajavangu (09/04/2017)
Sunnuntai 9 Huhtikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Voru linn WRE 2/2 (09/04/2017)
Sunnuntai 9 Huhtikuu 2017
Kategoria: Kilpailut
1. Frederic TRANCHAND 14:30 2. Yannick MICHIELS 14:33 3. Tue LASSEN 14:56 ... 27. Arttu SYRJALAINEN 16:13
Voru linn WRE 1/2 (09/04/2017)
Sunnuntai 9 Huhtikuu 2017
Kategoria: Kilpailut
1. Frederic TRANCHAND 14:30 2. Yannick MICHIELS 14:33 3. Tue LASSEN 14:56 ... 27. Arttu SYRJALAINEN 16:13
Kirikukula (07/04/2017)
Perjantai 7 Huhtikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
H-rata (04/04/2017)
Tiistai 4 Huhtikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Gillerberget (01/04/2017)
Lauantai 1 Huhtikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Merikylpylän puisto (30/03/2017)
Torstai 30 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
HNC Vanhankaupunginkoski (29/03/2017)
Keskiviikko 29 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Ruskiassuo (25/03/2017)
Lauantai 25 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Rastitupa (25/03/2017)
Lauantai 25 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Solvalla-Suolikas (19/03/2017)
Sunnuntai 19 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Sörnainen, sprinttipäivä (18/03/2017)
Lauantai 18 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Isoisänsilta, sprinttipäivä (18/03/2017)
Lauantai 18 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
HNC Pasilan konepaja (15/03/2017)
Keskiviikko 15 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Haukkala sprintti (11/03/2017)
Lauantai 11 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Alakaupunki, sprintti (10/03/2017)
Perjantai 10 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Asemankylä sprintti (05/03/2017)
Sunnuntai 5 Maaliskuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Guardamar Norte ALI17-01 (25/02/2017)
Lauantai 25 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
N-Course (23/02/2017)
Torstai 23 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Guardamar Norte ALI17-07 (22/02/2017)
Keskiviikko 22 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Sax ALI17-09 (20/02/2017)
Maanantai 20 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Tossal ALI17-03 (20/02/2017)
Maanantai 20 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Guardamar nightrelay (19/02/2017)
Sunnuntai 19 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Guardamar Norte ALI17-08 (19/02/2017)
Sunnuntai 19 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
La Nucia ALI17-11 (18/02/2017)
Lauantai 18 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Coto Cuadros MU17-09 (16/02/2017)
Torstai 16 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Minas De Mazarron MU17-15 (15/02/2017)
Keskiviikko 15 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
https://www.youtube.com/watch?v=64MvGBbfd5g&feature=youtu.be
Sierra De Las Moreras MU17-16 (15/02/2017)
Keskiviikko 15 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Torpparinmäki sprintti (11/02/2017)
Lauantai 11 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Heinola KK sprintti (04/02/2017)
Lauantai 4 Helmikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Urheilupuisto sprintti (28/01/2017)
Lauantai 28 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Torpparinmäki sprintti (25/01/2017)
Keskiviikko 25 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Lutakko sprintti (21/01/2017)
Lauantai 21 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Kukkumäki sprintti (17/01/2017)
Tiistai 17 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Metsälä sprintti (14/01/2017)
Lauantai 14 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Helgträsk (12/01/2017)
Torstai 12 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Hartwall sprintti (11/01/2017)
Keskiviikko 11 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Heinola Tori sprintti (07/01/2017)
Lauantai 7 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Laviassuo (06/01/2017)
Perjantai 6 Tammikuu 2017
Kategoria: Harjoitukset
Forsby (29/12/2016)
Torstai 29 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Falcon Cup 2.osakilpailu Tuppurala (26/12/2016)
1. Arttu Syrjäläinen 23:43 2. Lauri Syrjäläinen 26:09 3. Heikki Manninen 27:18
Igelträsk (18/12/2016)
Sunnuntai 18 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Kustaankartano (14/12/2016)
Keskiviikko 14 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Mäyrämetsä (08/12/2016)
Torstai 8 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
HNC Frisbeegolfpuisto (07/12/2016)
Keskiviikko 7 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Uutela (06/12/2016)
Tiistai 6 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Pirttimäki (03/12/2016)
Lauantai 3 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
AIDS-kurko (01/12/2016)
Torstai 1 Joulukuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Rätäkkö (25/11/2016)
Perjantai 25 Marraskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Heinisuo (23/11/2016)
Keskiviikko 23 Marraskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Suomenvaara (22/11/2016)
Tiistai 22 Marraskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
HNC Dallapenpuisto (16/11/2016)
Keskiviikko 16 Marraskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Lohilammet viestiharjoitus (12/11/2016)
Lauantai 12 Marraskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Raatojuoksu 20KM 2016 (05/11/2016)
Lauantai 5 Marraskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Haapalampi (01/11/2016)
Tiistai 1 Marraskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Mikaeli sprintti (29/10/2016)
Lauantai 29 Lokakuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Hietaniemi (27/10/2016)
Torstai 27 Lokakuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
HNC Katajaharju (26/10/2016)
Keskiviikko 26 Lokakuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Högbacka-Suolikas (23/10/2016)
Sunnuntai 23 Lokakuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Halikko-viesti 2015 5.osuus (22/10/2016)
1. Wickholm Jörgen 34:11 2. Patana Mikko 34:14 3. Mänkärlä Janne 34:34 4. Syrjäläinen Arttu 35:00
 Väärämäki (15/10/2016)
Lauantai 15 Lokakuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
HNC Tokoinranta (12/10/2016)
Keskiviikko 12 Lokakuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
25manna 2016 7.osuus (08/10/2016)
Lauantai 8 Lokakuu 2016
Kategoria: Kilpailut
1 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 1 25:08 2 Oleksandr Kratov Koovee 1 25:31 +0:23 3 Kenny Kivikas Koovee 1 26:11 +1:03 ... 4...
HNC Alppiharju (05/10/2016)
Keskiviikko 5 Lokakuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Suunto Games M21E middle (02/10/2016)
Sunnuntai 2 Lokakuu 2016
Kategoria: Kilpailut
1. 2112 Jonas Leandersson SWE 00:30.37 2. 2127 Gustav Bergman SWE 00:31.07 +0:30 3. 2130 Matthias Kyb...
Fin5 Hamina 2.päivä sprintti (12/07/2016)
Tiistai 12 Heinäkuu 2016
Kategoria: Kilpailut
1 45 Frederic Tranchand Paimion Rasti FRA 14:04 2 49 Mårten Boström IFK Lidingö SWE 14:06 +2 3 36 Timo Sild Koovee EST 14:...
KYV 2016 2.osuus (08/04/2016)
Perjantai 8 Huhtikuu 2016
Kategoria: Kilpailut
Sintinsuo (31/03/2016)
Torstai 31 Maaliskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Silja Symphony (28/03/2016)
Maanantai 28 Maaliskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Akselås  (27/03/2016)
Sunnuntai 27 Maaliskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Launiala metsäsprintti (13/03/2016)
Sunnuntai 13 Maaliskuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
Day 4 Long Distance - Serrinha - Dongalinho (09/02/2016)
Tiistai 9 Helmikuu 2016
Kategoria: Kilpailut
1 Arttu Syrjäläinen HS FIN 1:38:12 2 Matthieu Puech IFK Göteborg SWE 1:38:29 +00:17 3 Roman Ryapolov IFK Mora SWE 1:41:16 +0...
Day 2 Middle distance - Serrinha - Racha (07/02/2016)
Sunnuntai 7 Helmikuu 2016
Kategoria: Kilpailut
1 430 Matthieu Puech 78 [8430] IFK Göteborg 40:00 2 421 Vesa Taanila 82 [8655] Nouski 40:20 3 465 Olai Stensland Lillevold 96 [...
Day 1 Urban night race - Penamacor (06/02/2016)
Lauantai 6 Helmikuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
1 80 Peter Öberg 80 [8712] OK Hällen 20:24 2 470 Pascal Buchs 97 [1914] Individual SUI 20:54 3 405 Sören Riechers 87 [8658] O...
Day 0 Warm up race - Anascer (05/02/2016)
Perjantai 5 Helmikuu 2016
Kategoria: Harjoitukset
1 Thierry Gueorgiou KR FIN 0:34:59 2 Gustav Bergman OK Ravinen SWE 0:37:29 3 Jan Prochazka KR FIN 0:39:14 ... 14 Arttu Syrjala...
Kanavuori, mäkivedot (28/11/2015)
Lauantai 28 Marraskuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
Viestiharjoitus, Vargberget (19/11/2015)
Torstai 19 Marraskuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
Sorvalampi (17/11/2015)
Tiistai 17 Marraskuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
KortSu-cup 2015-16 1.osakilpailu (06/10/2015)
Tiistai 6 Lokakuu 2015
Kategoria: Kilpailut
Miehet: 1. Arttu S 26.37 2. Aleksi A 26.45 3. Perttu S 27.35 4. Will C 28.28 5. Jones 30.20 6. Janne K 30.30 7. Roope K 30....
Sprintti, Alakaupunki (06/10/2015)
Tiistai 6 Lokakuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
Pikamatka, Tiirismaa (16/08/2015)
Sunnuntai 16 Elokuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
Viestiharjoitus, Surmajärvi (14/08/2015)
Perjantai 14 Elokuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
JWOC long (09/07/2015)
Torstai 9 Heinäkuu 2015
Kategoria: Kilpailut
JWOC middle final, Orrenuten (07/07/2015)
1 Olli Ojanaho FIN 25:13 2 Erik Andersson SWE 25:27 +0:14 3 Sven Hellmuller SUI 26:16 +1:03 ... 23 Arttu Syrjalainen FIN 29...
JWOC sprint final, Åmot (05/07/2015)
Sunnuntai 5 Heinäkuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
1 Tim Robertson NZL 14:31 2 Aleksi Niemi FIN 14:34 +0:03 3 Algirdas Bartkevicius LTU 14:57 +0:26 ... 55 Arttu Syrjalainen F...
Keskimatkan takaa-ajo, Göteborg (10/04/2015)
Perjantai 10 Huhtikuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
Pikamatka, Göteborg (10/04/2015)
Perjantai 10 Huhtikuu 2015
Kategoria: Harjoitukset
Steinbruvann keskimatka (29/09/2014)
Maanantai 29 Syyskuu 2014
Kategoria: Harjoitukset
Vierumäki metsäsprintti (17/11/2013)
Sunnuntai 17 Marraskuu 2013
Kategoria: Harjoitukset
Terrisuo
Nuorten Jukola 2013, 7.osuus (24/08/2013)
1 Arto Talvinen 35:41 FIN MS Parma 2 Joonas Ahola 35:45 +4 FIN Navi 2 3 Santeri Silvennoinen 36:16 +34 FIN Kalevan Rasti ... ...
KRV 4.osakilpailu H18E (06/07/2012)
Perjantai 6 Heinäkuu 2012
Kategoria: Harjoitukset
Joutenlampi Matinmäki
1. Arttu Syrjäläinen HS 49:28 2. Henri Similä SKVuoksi 51:27 +1:59 3. Luukas Valtonen HS 51:32 +2:04 ... Kokonaistulokset...
KRV 3.osakilpailu H18E (05/07/2012)
Torstai 5 Heinäkuu 2012
Kategoria: Kilpailut
Joutenlampi Kapeatharjut